box_small

Zapraszamy do zapoznania się
z Programami PerioGabinetu
Dr. Beaty Zarzyckiej.

Informacje o Periogabinecie

Periogabinet to wyjątkowy gabinet stomatologiczny w Warszawie. Stworzyliśmy miejsce, które łączy profesjonalizm kliniki stomatologicznej i przyjazną atmosferę gabinetu lekarza – przyjaciela rodziny. Nasza filozofia ma dwa filary. Pierwszym jest komfort i satysfakcja naszych Pacjentów, zaś drugim – profesjonalizm i skuteczność leczenia.

Nasz zespół tworzą lekarze różnych specjalności stomatologicznych, którzy są w stanie zdiagnozować wiele chorób w jamie ustnej i ewentualnie skierować pacjenta do innego specjalisty. To ważne, bowiem za 99% chorób odpowiadają bakterie z jamy ustnej, te same które powodują próchnicę. Często zdarza się, że pacjent przychodzi z problemem dentystycznym, a okazuje się, że jest to tylko wierzchołek góry lodowej.

Beata Zarzycka-Witek - stomatolog i periodontolog

Beata Zarzycka - Witek

periodontolog
stomatologia zachowawcza II stopnia

Z powodzeniem prowadzi swój gabinet od ponad 20 lat. Posiada wieloletnie doświadczenie w stomatologii zachowawczej, periodontologii oraz protetyce. Jako specjalista periodontolog zajmuje się leczeniem chorób błony śluzowej jamy ustnej i przyzębia. Kompleksowo zajmuje się leczeniem, ustalając indywidualne plany leczenia dostosowane do potrzeb każdego pacjenta. Uczestniczka, a także prowadząca wielu konferencji i kursów naukowych z zakresu stomatologii zachowawczej, stomatologii estetycznej czy protetyki.

Lukasz Osiński - chirurg stomatolog i implantolog

Łukasz Osiński

chirurgia stomatologiczna

Absolwent Wydziału Stomatologicznego Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalista chirurgii stomatologicznej. Uczestnik wielu kursów i konferencji z zakresu mikrochirurgii, chirurgii periodontologicznej oraz implantologii. Specjalizuje się w zabiegach usuwania zębów zatrzymanych, augumentacji kości, wielu technikach implantacji wszczepów śródkostnych , trudnych przypadkach protetycznych (pracach kombinowanych)

 

Małgorzata Wiśniewska - leczenie kanałowe w mikroskopie, stomatologia estetyczna, stomatologia dziecięca

Małgorzata Wiśniewska

stomatologia estetyczna
leczenie kanałowe w mikroskopie
stomatologia dziecięca

Wydział Lekarsko- Dentystyczny Akademii Medycznej w Warszawie ukończyła w 2005 roku. Zajmuje się leczeniem kanałowym zęba – endodontycznym pod mikroskopem, stomatologią estetyczną, protetyką, leczeniem dzieci i młodzieży. Stale pogłębia wiedzę i doskonali umiejętności. Dba o o dobry kontakt z pacjentem, uśmiech i bezstresową atmosferę podczas każdej wizyty.
Stomatologia to jej pasja!

Magdalena Szymkowiak - stomatologia zachowawcza, leczenie endodontyczne w mikroskopie

Magdalena Szymkowiak

Absolwentka Wydziału Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Praca jest również jej pasją, chcąc oferować usługi stomatologiczne na najwyższym możliwym poziomie stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych.
Rzetelność, cierpliwość oraz precyzja procentują kompleksowym leczeniem i indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Dużą satysfakcję zawodową przynosi jej praca z najmłodszym pacjentem.

 

Dorota Uchimowicz - higienistka stomatologiczna

  • higiena stomatologiczna
  • asysta na cztery ręce: chirurgia stomatologiczna, implantologia

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Od ponad 15 lat współpracuje z dr Beatą Zarzycką, pomagając jej promować piękny i zdrowy uśmiech wśród pacjentów. Ma ogromne doświadczenie w czyszczeniu zębów u pacjentów z paradontozą. Zajmuje się także kiretażem zamkniętym oraz czynnym asystowaniem przy kiretażu otwartym, a także przy pozostałych zabiegach ze stomatologii chirurgicznej oraz implantologii.